НОВИНИ

Генсек ООН подякував Україні за миротворців

Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Пан Гі Мун заявив, що ООН високо цінує участь України у миротворчих операціях. Про це Тижню повідомили у прес-службі міністерства оборони.

«ООН дуже цінує участь України у миротворчих операціях. Така відданість демонструє національне бажання вашої країни зробити свій внесок у мир в усьому світі», - зазначив генсек ООН в інтерв’ю газеті «Голос України».

«Україна робить значний внесок у миротворчі операції ООН та надає надзвичайно важливі транспортні послуги для наших місій у всьому світі», - наголосив він.

Пан Гі Мун також відзначив, що Україна бере найактивнішу участь у військових вертолітних миротворчих операціях у світі.

У лютому 2011року Україна у вирішальний момент погодилася перенаправити три вертольоти з операції ООН у Ліберії до місії у Кот-д’Івуарі.

«Це рішення було сприйнято з особливою вдячністю, бо його прийняли у найпотрібніший момент», - підкреслив генсек.

Нагадаємо, на початку квітня українські вертолітники взяли участь у атаках на військові об’єкти, які контролювали прихильники лідера Кот-д'Івуара Лорана Гбагбо, який втратив легітимність.

Українські вертолітники знаходяться у Кот-д'Івуарі для забезпечення оперативної підтримки Місії ООН у цій країні на час проведення виборчої кампанії. До складу українського підрозділу входять 30 осіб і два транспортні вертольоти Мі-8МТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.