НОВИНИ

Україна повинна продовжувати реформи попри небезпечну ситуацію в країні - заступник держсекретаря США

Зазначається, що під час свого візиту до Києва 21 лютого Салліван відвідав меморіал Небесної сотні.

Заступник державного секретаря Сполучених Штатів Америки Джон Салліван 20 лютого напередодні свого візиту в Україну заявив під час конференції у Центрі американських досліджень в Римі, що американський уряд закликає до продовження реформ попри збройний конфлікт на сході України. Про це повідомляє «Голос Америки».

 

Зазначається, що США та Італія мають спільну позицію щодо кризи в Україні.

 

"Ми віддані підтримці уряду України і Петра Порошенка, ми закликаємо до реформ в Києві, але, зрештою, ми підтримуємо уряд України і підтримуємо їх в цій складній ситуації, яка стоїть перед ними через підтримувані Росією сили на сході України та Донбасі. Вони наносять значної шкоди, створюючи гуманітарні кризи на сході України і ми об’єднались, щоб їх зупинити", - зауважив заступник держсекретаря США.

 

За його словами застосування Росією насильства заради політичних змін є неприпустимим.

 

"Стосовно російської анексії Криму, яка призвела до введення санкцій, ми віддані підтримці цих санкцій і втіленню Мінських домовленостей та досягненню політичного рішення, яке визнає суверенітет України та неприпустимість застосування насильства для зміни політичних змін", - підкреслив він.

 

Крім того, під час свого візиту до Києва 21 лютого Салліван відвідав меморіал Небесної сотні.

 

 

"Сотня хоробрих сердець пішла на небачену самопожертву заради цінностей, які так само поділяють й американці… Уряд США підтримує народ України в його зусиллях покращити економічну та політичну ситуації, аби допомогти цій прекрасній країні виконати обіцянки Революції Гідності, а також зміцнити її у протистоянні агресії», - заявив Саллівен, пише посольство США в Україні у Facebook.

 

Нагадаємо, 21 лютого спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер повідомив, що поставка протитанкових ракетних комплексів Javelin Україні є лише частиною військової допомоги Вашингтона, але "йдеться про набагато більше".