НОВИНИ

Мінгареллі заявив про "труднощі" фінансування проекту з модернізації кордону з Україною

Зазначається, що Євросоюз не приймав рішення про згортання проекту.

Голова представництва Європейського Союзу в Україні Х'юг Мінгареллі заявив, що в реалізації проекту щодо модернізації шести прикордонних контрольно-пропускних пунктів з Україною виникли труднощі. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Дійсно, ми зіткнулися з проблемами у реалізації цього транскордонного проекту", - зауважив глава представництва на брифінгу у Харкові.

 

Зазначається, що причин даних труднощів у реалізації модернізації очільник не назвав.

 

Крім того, за словами Мінгареллі, Євросоюз не приймав рішення про згортання проекту.

 

"Я не можу вам сказати, що рішення про припинення цього проекту вже прийнято", - додав він.

 

Нагадаємо, 3 лютого у Львівській області в суботу активісти заблокували роботу пунктів пропуску "Шегині" і " Рава-Руська" на кордоні з Польщею. Протестувальники вимагали скасувати, зокрема, обмеження на безмитне ввезення товарів.

 

Як повідомлялось, у грудні 2017 року народні депутати підтримали законопроект щодо внесення змін до Митного кодексу, а саме введення обмеження на безмитне ввезення товарів через державний кордон.

 

Нові правила безмитного ввезення товарів в ручному або супроводжуваному багажі сумою до 500 євро (в аеропортах - до 1 тис. євро) і вагою до 50 кг діятимуть для тих, хто був відсутній в Україні більше 24 годин і в'їжджає в країну не частіше ніж один раз протягом 72 годин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.