НОВИНИ

Кабмін підвищив пенсії українським військовим

Зокрема, на першому етапі підвищення складе в середньому на 1,5 тисячі гривень.

Кабінет міністрів у середу, 21 лютого, ухвалив постанову "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб". Про це повідомляє Урядовий портал.

 

Постанова передбачає поетапне підвищення пенсій представникам силових органів, починаючи з 1 січня 2018 року.  Зокрема, на першому етапі підвищення складе в середньому на 1,5 тисячі гривень.

 

Відповідний проект постанови розробило Міністерство соціальної політики за результатами спільних нарад з керівництвом силових відомств.

 

"По закінченню першого етапу ця цифра може подвоїтись, тобто з 1 січня 2020 року пенсійне забезпечення силовиків зросте майже в два рази", – додав міністр соцполітики Андрій Рева.

 

За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, відповідне рішення не потребує внесення змін у діюче законодавство і воно буде в силі до моменту напрацювання та ухвалення відповідного законопроекту.

 

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрі України напрацював та передав свої пропозиції щодо підвищення пенсій військовим пенсіонерам на розгляд Ради національні безпеки та оборони. Згодом міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що на перерахування пенсій військовослужбовцям у 2018 році необхідно 10 млрд гривень, у 2019 році – 17 млрд гривень. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.