НОВИНИ

США закликали Україну прискорити реалізацію реформ

Водночас у Держдепі наголосили, що Вашингтон буде й надалі підтримувати Україну на тлі російської агресії.

Державний департамент США закликав владу України подвоїти зусилля щодо впровадження та реалізації реформ у державі. Відповідна заява 19 лютого оприлюднена на сайті відомства.

 

"Сполучені Штати закликають українських лідерів подвоїти зусилля в реалізації глибоких, всеохоплюючих та своєчасних реформ, необхідних для побудови стабільної, демократичної, процвітаючої та вільної країни, якої заслуговують українці", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у США вшанували пам'ять загиблих героїв "Небесної Сотні".

 

"Чотири роки тому на Майдані, центральній площі Києва, українці, які представляли всі верстви населення з усіх регіонів країни, об'єдналися, вимагаючи від уряду визнати вибір громадян України приєднатися до Європи", – наголошується в заяві.

 

Крім того, у Держдепі наголосили, що Вашингтон буде й надалі підтримувати Україну на тлі російської агресії.

 

"Сполучені Штати продовжать стояти разом з Україною, яка протистоїть триваючій російській агресії, що позбавила життя понад 10 тис. людей та змусила лишити свої домівки понад 1,6 млн українців", – додали в зовнішньополітичному відомстві.

 

Як повідомлялося 1 лютого, директор Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в Україні Шевкі Аджунер під час конференції заявив, що в Україні цього року не буде суттєвих реформ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.