НОВИНИ

У Латвії відпустили під заставу президента Центробанку, якого запідозрили в корупції

Рімшевича підозрюють у вимаганні та отриманні хабара в розмірі €100 тис.

Президент Банку Латвії Ілмар Рімшевич був звільнений з-під арешту після того як його "хороший друг" виплатив за нього заставу €100 тис. Про це повідомив агентству LETA адвокат Рімшевича Саулведіс Варпіньш.

 

Як заявив глава Бюро з запобігання та боротьбі з корупцією Екабс Страуме, Рімшевича підозрюють у вимаганні та отриманні хабара в розмірі €100 тис.

 

У той же час, начальник БПБК відзначав, що його відомство не наполягає на утриманні Рімшевича під вартою протягом усього розслідування.

 

Рімшевич може позбутися посади президента ЦБ.

 

"Не можу уявити, що керівник Банку Латвії Ілмар Рімшевич після свого затримання БПБК вранці просто прийде на роботу і продовжить працювати", - заявив прем'єр-міністр Латвії Маріс Кучінскіс.

 

Сам глава регулятора вважає своє затримання незаконним.

 

У лютому в Латвії відбулося відразу три події, пов'язані з корупцією у фінансовому секторі країни. 13 лютого США запропонували ввести санкції проти банку ABLV через підозру у відмиванні грошей і порушенні санкцій проти КНДР. 18 лютого був затриманий Рімшевич.

 

У понеділок, 19 лютого, найбільший акціонер Norvik Banka Григорій Гусельников розповів, що якийсь чиновник в фінансовому секторі країни вимагав у нього хабар. Страуме запевнив, що справа проти Рімшевича не пов'язана із заявами Гусельникова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.