НОВИНИ

У Раду надійшло подання про притягнення Бакуліна до кримінальної відповідальності

Парубій запевнив, що відразу передав документи на розгляд Комітету Верховної Ради з питань регламенту.

До Верховної Ради надійшли документи про зняття недоторканності з народного депутата Євгена Бакуліна. Про це повідомив спікер Ради Андрій Парубій.

 

«Щойно отримав від Генерального прокурора України подання щодо надання згоди парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Бакуліна Євгена Миколайовича, члена депутатської фракції «Опозиційний блок», - зазначив він у Facebook.

 

Парубій також запевнив, що відразу ж передав документи на розгляд Комітету Верховної Ради з питань регламенту.

 

«Моя позиція незмінна – ніхто з народних депутатів України не має права ховатися за недоторканністю. Якщо народний депутат не винен у вчиненні інкримінованих йому злочинів – нехай доводить свою правоту, як і решта громадян, у суді. Закон – один для всіх», - наголосив Парубій.

 

 

Раніше повідомлялося, що генпрокурор Юрій Луценко вніс до Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від "Опоблоку" Євгена Бакуліна.

 

Нагадаємо, 17 червня 2016 року слідчі ГПУ затримали, а 18 червня суд арештував молодшого брата із клану Кацуб Олександра. Його підозрюють у привласненні 449,9 млн гривень НАК «Нафтогаз-України». У лютому генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що Кацуба пішов на співпрацю зі слідством у вигляді виплати державі 100 млн грн. (близько $3,5 млн за нинішнім курсом) як компенсації причинених збитків. Цей внесок мав стати передумовою розгляду судом угоди про визнання вини і визначення покарання. За словами Луценка, Кацуба дав свідчення про високопоставлених членів мафії. Він також зазначив, що після закріплення угоди судом людина вважається засудженою, але може вільно пересуватися по території України. Відтак суд звільнив Кацубу й зняв арешт із його майна.

 

У липні 2017 року Луценко заявив, що свідчення колишнього заступника глави правління НАК "Нафтогаз України" Олександра Кацуби, який уклав угоду зі слідством, дають Генеральній прокуратурі підстави на підготовку подання про надання згоди на зняття недоторканності з народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Євгена Бакуліна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.