НОВИНИ

Прем'єр-міністр Угорщини заявив, що блокуватиме зусилля ООН і Євросоюзу з розширення міграції

На думку Орбана, політики у Брюсселі, Берліні і Парижі сприяють міграції й "занепаду християнської культури та просуванню ісламу".

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Угорщина буде блокувати зусилля Організації Об'єднаних Націй і Європоейського Союзу з розширення міграції. Про це повідомляє The Daily Mail.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час щорічного звернення до нації в Будапешті.

 

У свою чергу, угорський прем'єр звинуватив політиків у Брюсселі, Берліні і Парижі у тому, що вони сприяють міграції й "занепаду християнської культури та просуванню ісламу".

 

Крім того, угорський очільник назвав християнство "останньою надією Європи".

 

"Християнство - остання надія Європи. Наші найгірші кошмари можуть збутися. Захід впаде, так як не бачить, що Європа переповнюється (мігрантами з ісламських країн, - Ред.)", - запевнив він.

 

На думку очільника, основним інструментом боротьби проти міграції є внесений у парламент законопроект "Стоп Сорос" (антиміграційна кампанія Орбана, спрямована проти фінансиста США Джорджа Сороса, який виступає за зміцнення ліберальних і відкритих кордонів у Східній Європі, - Ред.).

 

"Це може прозвучати абсурдно, але  небезпека, з якою ми зіткнулися, наступає з Заходу, від політиків у Брюсселі, Берліні та Парижі. Звичайно, ми будемо боротися і використовувати більш міцні правові інструменти. Перше - це наш закон "Стоп Сорос", - сказав він.

 

 

Водночас під час виступу прем'єр-міністр не припиняв звинувачувати Джорджа Сороса у про міграційній політиці.

 

"Сорос антагонізував не тільки нас, але й Англію, президента Трампа та Ізраїль. Скрізь, де він хоче прийняти міграцію. Це не спрацює. Ми не самотні, і ми будемо воювати разом, і ми досягнемо успіху ",-  додав він.

 

За його словами, перемога партії Сільвіо Берлусконі у виборах Італії на виборах 4 березня зміцнить націоналістичну складку.

 

Нагадаємо, 16 лютого міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що Україна веде "міжнародну кампанію брехні",  не запросивши закарпатських угорців на консультації щодо закону про освіту.

 

15 лютого міністр закордонних справ Павло Клімкін прокоментував відмову представників угорської громади від консультацій щодо закону про освіту. За словами глави МЗС, угорці "мабуть плутають угорську мову з російською".

 

Як повідомлялося, 14 грудня міністр освіти Лілія Гриневич повідомила, що представники угорської громади відмовилися брати участь у консультаціях щодо "мовного питання" закону про освіту.

 

Також у Міністерстві закордонних справ Угорщини 8 лютого заперечили інформацію про те, що Україна узгодила з Угорщиною ключові позиції щодо врегулювання "мовного питання".

 

Раніше заступник глави МЗС України Василь Боднар за результатами свого візиту в Закарпатську область повідомив, що Україна й Угорщина узгодили шляхи врегулювання "мовного питання".

 

11 грудня 2017 року  Венеціанська комісія опублікувала рішення щодо мовних положень закону України "Про освіту".

 

Зазначимо, що 28 вересня 2017 року в Україні набув чинності закон "Про освіту", який, серед іншого, запроваджує в Україні 12-річну повну загальну середню освіту. Законом передбачено, що представникам національних меншин України гарантується право на навчання в комунальних закладах для отримання освіти поряд із державною мовою відповідної національної меншини. Це право реалізується через класи (групи) з навчанням мовою відповідної національної меншини поряд із державною мовою.

 

Згодом Угорщина вирішила блокувати будь-яке подальше зближення України та ЄС через підписання президентом України Петром Порошенком закону "Про освіту", а також попередила Україну про можливі санкції в разі невідкликання закону про освіту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.