НОВИНИ

Удари по російських найманцях. У InformNapalm назвали ім'я керівника "Вагнера", який планував операцію в Сирії

За даними волонтерів, Кім розробляв та координував операцію спільно з керівництвом російського військового контингенту в Сирії.

Операцію по захопленню нафтопереробного заводу в Сирії, унаслідок якої загинули російські найманці нелегальної приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер", планував і погоджував з командуванням РФ у Сирії начальник оперативного відділення ПВК Сергій Кім. Про це йдеться в розслідуванні InformNapalm спільно з проектом "Іхтамнет_м0209".

 

 

"Першою особою, яка відповідає за планування операцій, у тому числі і провальний наступ під Хушамі, є Сергій Борисович Кім, 23.07.1978 року народження, громадянин Російської Федерації, прописаний у м. Санкт-Петербург, особистий номер М-0971", – йдеться в повідомленні.

 

За даними волонтерів, Кім займає посаду заступника начальника штабу – начальника оперативного відділення ПВК. Згідно з повідомленням, він розробляв та координував операцію спільно з керівництвом російського військового контингенту в Сирії.

 

"У морській піхоті ВМС РФ, де служив Сергій Кім до ПВК "Вагнера" з субординацією все в порядку. Він віддавав накази, координуючи чітко дії з військовим командуванням РФ в Сирії", – додали в Міжнародному розвідувальному співтоваристві.

 

Нагадаємо, 7 лютого міжнародна коаліція під керівництвом США в Сирії завдала авіаудару, унаслідок якого понад 300 російських найманців нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер" загинули або отримали поранення, а також загинули понад 100 бійців війська Асада. Зазначається, що з боку коаліції поранень та втрат не було. Зокрема, в наступі на Сили демократичної Сирії (SDF) брали участь близько 500 осіб, які підтримувались артилерією, танками, ракетними системами та мінометами. Сили Асада найімовірніше намагалися захопити нафтові родовища у Хушамі, які були основним джерелом доходів Ісламської держави з 2014 по 2017 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.