НОВИНИ

У Латвії президента Центробанку країни затримали за підозрою в корупції

Рімшевичу надали статус затриманого в рамках кримінальної справи.

Бюро з боротьби і запобігання корупції затримало президента Банку Латвії Ілмара Рімшевича у рамках кримінальної справи. Про це йдеться в поширеній заяві прем'єр-міністра Латвії Маріса Кучінскіса, повідомляє DELFI.

 

"Бюро з боротьби і запобігання корупції призначило президенту Банку Латвії Ілмару Рімшевичу статус затриманого в рамках кримінальної справи", - йдеться в заяві.

 

Кучінскіс підкреслив, що він в якості прем'єр-міністра разом з міністром фінансів Даною Рейзнісе-Озолою і урядом стежить за тим, щоб Банк Латвії повноцінно і якісно виконував усі свої зобов'язання.

 

Раніше повідомлялося, що в п'ятницю, 16 лютого, Бюро з боротьби та запобігання корупції Латвії провело обшуки в кабінеті та у будинку Ілмара Рімшевича.

 

В суботу, 17 лютого, Рімшевич повернувся в Латвію і увечері прибув у будівлю антикорупційного відомства, а покинув його тільки в ніч проти неділі на автомобілі Бюро.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що мер Кишинева, заступник глави Ліберальної партії Молдови Дорін Кіртоаке, що був відсторонений від посади рішенням суду через обвинувачення у корупції, подав у відставку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.