НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

У Києві активісти зайшли в будівлю "Росспівробітництва" і спалили прапор РФ

Учасники акції стверджують, що через цю організацію здійснюється фінансування проросійських рухів на сході України.

У суботу, 17 лютого, кілька десятків представників руху "С-14", "Традиція і порядок" та "Правого сектору" зайшли в будівлю представництва російського Федерального агентства у справах СНД, співвітчизників за кордоном і міжнародної гуманітарної співпраці, відомого як «Росспівробітництво». Про це повідомляє кореспондент Тижня.

 

 

 

Читайте також: У Грузії активіст зірвав прапор РФ із фасаду консерваторії

 

Активісти заявили, що організація перебуває в цій будівлі незаконно, оскільки в неї вже близько двох років є проблеми з оплатою оренди. Також, за їхніми словами, через цю організацію здійснюється фінансування проросійських рухів на сході України.

 

 

Крім того, активісти стверджують, що «Росспівробітництво» займається розвідкою на користь Росії в Україні і здійснює проросійську агітаційну роботу.

 

Учасники акції обписали перший поверх гаслами «Смерть Росії» та  «Свободу в’язням Кремля».

 

 

Станом на 13.20 акція завершилася. Активісти заявили, що це був перформанс з метою привернути увагу до функціонування в Україні відверто проросійської організації. Також вони запалили фаєри, винесли з будівлі прапор РФ і спалили його.

 

Наразі на місці події працює поліція.

 

Нагадаємо, 14 лютого в Києві на будівлі консульства Польщі представники ініціативи «Чорний Комітет» вивісили так звану «дошку польських злочинів проти України». Активісти заявили, що цей плакат є «відповіддю на відверто антиукраїнські кроки Польщі». Так на дошці зобразили карти Польщі та України в кольорах прапорів цих країн. Від Польщі до України ведуть стрілки за написами ««окупація, полонізація, пацифікація, операція «Вісла», репресії та концтабори».