НОВИНИ

Виступ Порошенка на Мюнхенській безпековій конференції

Глава держави наголосив, що розпочата Росією гібридна війна поступово перетворюється на повноцінну світову гібридну війну.

Президент України Петро Порошенко у п'ятницю, 16 лютого, виступив на Мюнхенській безпековій конференції.

 

 

«Розпочата Росією гібридна війна поступово перетворюється на повноцінну світову гібридну війну. Сьогодні, на 54-й Мюнхенській конференції з безпеки ми аналізуємо походження і наслідки тих викликів, які стали перед нами. І шукаємо можливі відповіді на них», - зазначив Порошенко.

 

«Вам потрібно зрозуміти, що таке є «русскій мір». Лише порівняйте рівень життя в колишньому Кенігсбергу з життям у Мюнхені. Або територію Карелії, яку Росія анексувала 80 років тому, з Фінською Карелією. Різниця між «русскім міром» та Вільним Світом приголомшує», - зазначив глава держави.

 

Він також пригадав міф про царя Мідаса, який міг перетворити в золото все до чого доторкався.

 

«Русскій мір» перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим», - зазначив Порошенко.

 

Крім того, глава держави запевнив у дієвості санкцій проти Росії.

 

"Санкції працюють! Зараз єдиним меседжем для Москви має бути те, що ціна продовжуватиме зростати до тих пір, поки російські війська не відійдуть з Донбасу та Криму. Якщо хтось досі думає, що санкції неефективні, тоді ми посилимо їх, запровадивши нові та прикривши лазівки!", - наголосив президент.

 

 

Нагадаємо, президент Петро Порошенко 16-17 лютого перебуває із робочим візитом у Німеччині, де бере участь у  54-й Мюнхенській конференції з питань безпеки.