НОВИНИ

У Києві невідомий потрощив сокирою автівки біля будівлі Солом’янського райсуду

Зловмисника затримали, його особа та мотиви встановлюються.

У п’ятницю, 16 лютого, невідомий у дворі Солом’янського районного суду Києва розтрощив сокирою близько десяти автівок. Про це повідомила суддя цього суду Вікторія Кицюк.

 

“Невідомий сьогодні в обід забіг в двір суду із сокирою і почав трощити автомобілі, які там знаходяться. Біля 10 машин”, - розповіла Кицюк.

 

Також вона додала, що в автомобілів побите скло і пробиті капоти.

 

 

 

За даними прес-секретаря Вищої ради правосуддя Оксани Лисенко, в результаті інциденту ніхто не постраждав.

 

"На щастя, люди не постраждали! Вочевидь, судовій системі доведеться вжити заходів для охорони безпеки в судах", – зазначила Лисенко.

 

Як розповіла суддя-спікер Солом'янського суду Марія Зелінська, інцидент стався на вулиці Шутова, 1. При цьому внутрішній двір приміщення суду є спільним з райвідділом поліції. Там стояли автомобілі як суддів, так і поліцейських. За її словами, чоловік методично бив по автівках, а коли працівники суду зчинили галас, почав ще сильніше трощити машини.

 

Зелінська зазначила, зловмисника затримали, його особа та мотиви встановлюються.

 

Як повідомлялося, 15 лютого Солом'янський районний суд Києва застосував запобіжний захід у формі особистої поруки для міського голови Одеси Геннадія Труханова.

 

Крім того, суд також відпустив заступника мера Одеси Павла Вугельмана під особисту поруку народних депутатів Олександра Пресмана з групи “Відродження” та Юрія Мірошніченка з фракції партії “Опозиційний блок”.