НОВИНИ

Глава конференції в Мюнхені заявив, що конфлікт на Донбасі є однією з найбільших загроз міжнародній безпеці

Зазначається, що небезпека полягає у тому, що Захід досі не визначився щодо моделі поведінки з Росією.

Голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфґанґ  Ішинґер заявив, що збройний конфлікт на сході  України залишився одним з найбільших викликів міжнародній безпеці. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Зазначається, що небезпека полягає у тому, що Захід досі не визначився щодо моделі поведінки з Росією.

 

"Одна з найбільших загроз - це невизначеність щодо Росії. Пригадайте Донбас, Крим, Україну. Люди продовжують гинути щодня у цьому конфлікті", - зауважив він.

 

У свою чергу, конфлікт на Близькому Сході теж є загрозою для країн-членів НАТО.

 

"Важко сказати, яким рівнем кризи для НАТО це може закінчитися, якщо відбудеться реальне військове протистояння між силами Туреччини і США на Близькому Сході", наголосив очільник.

 

Нагадаємо,  міністр закордонних справ України Павло Клімкін перед початком Мюнхенської конференції з безпеки, що ефективність миротворчої місії на Донбасі можлива лише за умови, якщо Росія прийме рішення про припинення агресії на сході України.

 

Додамо, 16 лютого розпочинається Мюнхенська конференція з безпеки, на якій планується обговорення ключових викликів у сфері безпеки, у тому числі ситуацію в Україні.

 

Як повідомлялося, у рамках міжнародної Мюнхенської конференції з безпеки, яка триватиме 16-18 лютого, відбудеться зустріч "нормандської четвірки" із врегулювання конфлікту на сході України.