НОВИНИ

ЗМІ назвали імена вбитих морських піхотинців

За даними правоохоронців, чотирьох військових застрелили співслужбовці.

У районі Широкиного Донецької області 14 лютого унаслідок конфлікту загинули чотири військових 36-ої окремої бригади морської піхоти, а саме – Артем Жовтобрюх, Олександр Бурданов, Андрій Новицький та Валерій Литвиненко. Про це повідомляє InfoResist.

 

"Велика трагедія, яка сталася в родині морської піхоти, лягла болісною кривавою раною на кожного з нас. Ми втратили чотирьох побратимів. Не в бою, а від зрадницьких пострілів", — йдеться в повідомленні 36-ої бригади.

 

Артем Жовтобрюх, 20-річний старший матрос, він з Черкаської області, село Криві Коліна.

 

 

Валерій Литвиненко, 30 років, старший матрос з Полтавської області, Лохвицького району, село Вирішальне.

 

 

Олександр Бурданов, 39 років, молодший лейтенант, мешкав у місті Запоріжжя. Він обіймав посаду командира десантно-штурмового взводу, десантно-штурмової роти.

 

 

Андрій Новицький, 23 роки, матрос з Бахмута Донецької області. Андрій служив навідником десантно-штурмової роти. Його фото знайти не вдалося.

 

Нагадаємо, 15 лютого штаб АТО повідомив про загибель військових окремої бригади морської піхоти. За даними ЗМІ, було вбито чотирьох морських піхотинців за місцем дислокації військової частини А-2802 в колишньому пансіонаті в селі Бердянське Донецької області. Згідно з повідомленням, їх застрелили двоє товаришів по службі з автоматів Калашникова. 

 

Військова прокуратура сил АТО вже відкрила провадження за фактом правопорушення, передбаченого п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох або більше осіб).  Водночас правоохоронці затримали двох осіб у рамках провадження, які вже зізналися в скоєному.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.