НОВИНИ

У штабі АТО заявили, що пропагандисти РФ використовують для інформаційної війни держсимволіку України

Зазначається, що російська пропаганда пов'язана з проведенням Мюнхенської конференції, під час якої розглядатимуть питання розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі.

Пропагандисти Російської Федерації використовують державні символи України для інформаційної війни. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО у Facebook.

 

Зазначається, що інформаційні атаки пов'язані з майбутнім розміщенням миротворчої місії ООН на Донбасі, яке обговорюватиметься на Мюнхенській конференції 16-18 лютого.

 

 

"Російські пропагандисти використовують державні символи України для створення "фейкових" новин. Їхні інформаційні атаки пов’язані із проведенням, в межах Мюнхенської конференції 16-18 лютого зустрічі "Нормандської четвірки", під час якої, зокрема,розглядатиметься питання розміщення миротворчого контингенту ООН на Донбасі", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, 15 лютого президент Петро Порошенко з президентом Росії  Володимиром Путіним обговорив під час телефонної розмови майбутнє розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

 

Також у Німеччині уповноважений Бундестагу з питань збройних сил Ганс-Петер Бартельс заявив, що розраховує на участь німецьких військових у майбутній миротворчій місії ООН на Донбасі.

 

Раніше ООН опублікувала доповідь, згідно з якою для врегулювання ситуації на Донбасі необхідно 20 тисяч миротворців та чотири тисячі поліцейських.

 

Як повідомлялось, 6 лютого міністр закордонних справ України Павло Клімкін та його колега з Франції Жан-Ів Ле Дріан висловили єдину позицію щодо введення миротворців ООН на Донбас.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.