НОВИНИ

Авіаудари по найманцях "Вагнера". ЗМІ назвали кількість загиблих і поранених у Сирії

Крім того, джерела Reuters підтвердили, що поранених найманців з Сирії розмістили у чотирьох російських військових госпіталях.

У Сирії понад 300 російських найманців нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер" загинули або отримали поранення, унаслідок авіаудару очолюваної США коаліції. Про це пише Reuters з посиланням на джерела в Росії.

 

Як зазначається, російський військовий лікар заявив, що близько 100 осіб були вбиті. Водночас інший  співрозмовник агентства повідомив, що кількість загиблих перевищила 80 чоловік.

 

Крім того, різні джерела підтвердили, що поранених найманців з Сирії розмістили у чотирьох російських військових госпіталях. Наголошується, що терміни їх надходження збігаються з датою удару США.

 

Reuters також зазначає, що військовий лікар, який працює в московському військовому госпіталі і безпосередньо брав участь в лікуванні поранених, розповів, що станом на вечір 10 лютого в його лікарні перебувало понад 50 пацієнтів з Сирії, 30% з яких отримали важкі поранення.

 

"Постраждалих доставляли принаймні трьома авіарейсами на спеціально обладнаних військових вантажних літаках, кожен з яких вміщує двох або трьох пацієнтів, які потребують інтенсивної терапії, і кілька десятків менш тяжкопоранених пацієнтів", – йдеться в повідомленні.

 

Згідно з повідомленням, військовий лікар повідомив, що пасажир одного з останніх рейсів медичного літака розповів йому, що близько 100 росіян були вбиті за станом на кінець минулого тижня і 200 отримали поранення. Більшість жертв були бійцями приватної військової компанії. Близьке до ПВК "Вагнер" джерело підтвердило агентству цю інформацію.

 

Нагадаємо, 8 лютого  міжнародна коаліція під керівництвом Сполучених Штатів у Сирії завдала авіаудару внаслідок якого загинули понад 100 бійців війська Асада. Зазначається, що з боку коаліції поранень та втрат не було. Зокрема, в наступі на Сили демократичної Сирії (SDF) брали участь близько 500 осіб, які підтримувались артилерією, танками, ракетними системами та мінометами. Сили Асада найімовірніше намагалися захопити нафтові родовища у Хушамі, які були основним джерелом доходів Ісламської держави з 2014 по 2017 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.