НОВИНИ

Парубій розповів місії МВФ, коли Рада може ухвалити закон про Антикорупційний суд

Питання обговорювали під час зустрічі з експертами Фонду.

Закон про Антикорупційний суд можуть ухвалити до травня. Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час зустрічі з експертами Міжнародного Валютного Фонду, повідомляє прес-служба апарату Ради.

 

«Парубій… нагадав, що в умовах активної дискусії про формат Антикорупційного суду у минулому році ним було спрямовано відповідні законопроекти до Венеційської комісії. У відповідь Венеційська комісія дала «тверді висновки і тверді рекомендації, яким цей суд має бути». На даний момент, за його словами, після відкликання попередніх законопроектів інших авторів, у Верховній Раді України зареєстровано законопроект, внесений президентом України щодо створення Антикорупційного суду», - йдеться у повідомленні.

 

Також наголошується, що Парубій висловив сподівання, що усі застереження і рекомендації Венеційської комісії, зокрема й щодо повноважень міжнародної ради експертів, будуть імплементовані між першим і другим читанням.

 

«Він також поінформував, що законопроект про Антикорупційний суд буде включено до порядку денного цієї сесії наприкінці лютого, та спрогнозував його ухвалення до травня», - зазначили в прес-службі.

 

Читайте також: Створення Антикорупційного суду. За що критикують президентський законопроект у міжнародних організаціях

 

Раніше повідомлялося, що група експертів Міжнародного валютного фонду під час візиту до Києва надасть рекомендації владі України щодо створення антикорупційного суду. 

 

Нагадаємо, технічна місія Міжнародного валютного фонду перебуває в Україні 12-16 лютого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.