НОВИНИ

У Сирії під час вибуху на складі загинули 15 російських найманців

За даними спостерігачів, приватна охоронна компанія Росії відповідала за захист нафтогазових родовищ, контрольованими сирійським режимом.

Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини повідомив, що 15 російських найманців приватної охоронної компанії загинули внаслідок вибуху на складі зброї у Сирії.

 

"П'ятнадцять росіян, які працюють на російську приватну охоронну компанію, були вбиті під час вибуху на складі зброї в Табія Джазіра в провінції Дейр-Еззор", - йдеться в офіційній заяві.

 

За словами глави Сирійської обсерваторії з прав людини Рамі Абдель Рахмана, приватна охоронна компанія РФ відповідає у Сирії за " захист нафтогазових родовищ, контрольованими сирійським режимом".

 

"Російські робітники супроводжували сили Асада, коли вони просувалися до нафтових і газових родовищ на східних берегах річки Євфрат, які контролюються "Сирійськими демократичними силами", американським альянсом арабських і курдських бійців", - підкреслили у заяві.

 

За даними обсерваторії, військові намагалися отримати діступ до зброї на складі, але стали жертвами вибуху.

 

Наголошується, що всього  під час вибуху загинули 23 людини, у тому числі 15 росіян.

 

Нагадаємо, 15 лютого генерал-лейтенант США Джеффрі Харріган повідомив, що в Сирії сили коаліції кілька годин із застосуванням артилерії та авіації відбивали напад на позиції "Сирійських демократичних сил" з метою підтримки союзників. 

 

Раніше російські ЗМІ назвали причину авіаудару США , унаслідок якого загинули російські найманці нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер". Вони зазначили, що у Сирії урядові структури спробували захопити родовища нафти і газу, які контролюють курди.

 

Також у мережі оприлюднили відео ймовірного авіаудару США по сирійських підрозділах і російських найманцях нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер", які перебували під Дейр-ез-Зором в Сирії.

 

Додамо, Міжнародне агентство з розслідувань Conflict Intelligence Team (CIT) назвало імена росіян з нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер", які загинули 7 лютого внаслідок авіаудару міжнародної коаліції на чолі із США в Сирії.

 

Як повідомлялось, 8 лютого  міжнародна коаліція під керівництвом Сполучених Штатів у Сирії завдала авіаудару внаслідок якого загинули понад 100 бійців війська Асада. Зазначається, що з боку коаліції поранень та втрат не було. Зокрема, в наступі на Сили демократичної Сирії (SDF) брали участь близько 500 осіб, які підтримувались артилерією, танками, ракетними системами та мінометами. Сили Асада найімовірніше намагалися захопити нафтові родовища у Хушамі, які були основним джерелом доходів Ісламської держави з 2014 по 2017 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.