НОВИНИ

Геращенко відреагувала на інформацію про таємну зустріч координатора ОБСЄ із Сурковим

Українська сторона наполягає на "недопустимості кулуарщини".

У Мінську під  час засідання Тристоронньої контактної групи стало відомо, що координатор гуманітарної підгрупи ТКГ Тоні Фріш таємно зустрічався з радником Путіна Владіславом Сурковим у Москві. Про це повідомила перша заступниця голови Верховної Ради Ірина Геращенко в Facebook.

 

«Також на ТКГ українські представники висловили нерозуміння, що координатор ОБСЄ Т. Фріш, як з’ясувалося, у Москві мав зустріч з радником президента Путіна В. Сурковим, і не поінформував групу і ТКГ ані про сам факт зустрічі, ані про її результати. А перед цим він відмовився відвідати в старобельському СІЗО російського потіряшку Агєєва, мовляв, це були б політичні відвідини», - розповіла Геращенко.

 

 

«Ми наполягаємо на неупередженому і незалежному підході координаторів до їх роботі, неприпустимості кулуарщини і вирішенні всіх питань в тристоронньому, а не двосторонньому форматі: Україна- РФ-ОБСЄ.

 

Нагадаємо, раніше речниця представника України Леоніда Кучми Дарка Оліфер заявила, що українська сторона в Тристоронній контактній групі розраховує, що невдовзі відбудеться  ще одне звільнення заручників, яких утримують терористи на окупованих територіях Донбасу.