НОВИНИ

Порошенко підписав закон про спортивну зброю

Зазначається, що придбання, зберігання і використання спортивної зброї, здійснюватиметься відповідно до законодавства суб’єктами сфери фізичної культури і спорту.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, що вносить зміни до закону України "Про фізичну культуру і спорт" у частині щодо використання вогнепальної та холодної зброї у спортивних цілях.

 

Зазначається, що даний документ оприлюднено на сайті Верховної ради України.

 

У законі наголошується, що спортивною зброєю є " сертифікована в установленому законодавством порядку вогнепальна (крім бойової) чи пневматична, стрілецька, вихолощена та холодна зброя, призначена виключно для ураження цілей під час проведення спортивних заходів, параметри і характеристики якої зафіксовані у правилах спортивних змагань з видів спорту, визнаних в Україні".

 

Крім того, придбання, зберігання і використання спортивної зброї, здійснюватиметься відповідно до законодавства суб’єктами сфери фізичної культури і спорту.

 

Нагадаємо, 13 лютого Кабінет Міністрів України ухвалив основні показники державного оборонного замовлення України на 2018-2020 роки. Зазначається, що основні зусилля будуть спрямовані на забезпечення української армії сучасними зразками військової техніки та озброєння.