НОВИНИ

Волонтери встановили, куди стріляла гармата російських найманців у Сирії перед знищенням авіаударом США

Зазначається, що напрямок ствола гармати - газодобувне підприємство Conoco Syrian DEZ Gas, Ltd.

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm оприлюднили супутникові знімки, на яких зображено куди стріляла гармата російських найманців нелегальної приватної компанії "Вагнер" у Сирії перед знищенням авіаударом Сполучених Штатів Америки.

 

Читайте також: "Це вам за Дебальцеве та Іловайськ". Реакція соцмереж на авіаудар США по групі "Вагнера"

 

"Знищена американцями позиція гаубиці Д-30 російських найманців з ПВК "Вагнер". Напрямок ствола гармати - газодобувне підприємство Conoco Syrian DEZ Gas, Ltd. Відстань від позиції до центральної точки території підприємства 5.1 км", - повідомили волонтери у Facebook.

 

 

 

Раніше російські ЗМІ назвали причину авіаудару США , унаслідок якого загинули російські найманці нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер". Вони зазначили, що у Сирії урядові структури спробували захопити родовища нафти і газу, які контролюють курди.

 

Також у мережі оприлюднили відео авіаудару США по сирійських підрозділах та російських найманцях нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер", які перебували під Дейр-ез-Зором в Сирії.

 

Нагадаємо, Міжнародне агентство з розслідувань Conflict Intelligence Team (CIT) назвало імена росіян з нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер", які загинули 7 лютого внаслідок авіаудару міжнародної коаліції на чолі із США в Сирії.

 

Як повідомлялось, 8 лютого  міжнародна коаліція під керівництвом Сполучених Штатів у Сирії завдала авіаудару внаслідок якого загинули понад 100 бійців війська Асада. Зазначається, що з боку коаліції поранень та втрат не було. Зокрема, в наступі на Сили демократичної Сирії (SDF) брали участь близько 500 осіб, які підтримувались артилерією, танками, ракетними системами та мінометами. Сили Асада найімовірніше намагалися захопити нафтові родовища у Хушамі, які були основним джерелом доходів Ісламської держави з 2014 по 2017 рік.