НОВИНИ

Нацрозвідка США заявила, що у 2018 році Київ не зможе відновити контроль над Донбасом

Зазначається, що Росія продовжуватиме дестабілізувати ситуацію в Україні, щоб послабити зв'язки України з НАТО.

Директор Національної розвідки Сполучених Штатів Америки Ден Коутс заявив, що Київ не зможе до кінця 2018 року  відновити контроль над районами на сході України, які контролюються Росією. Про це йдеться у доповіді "Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США".

 

Зазначається, що конфлікт на сході України буде заморожений у теперішньому стані.

 

"Розрахунки кожної із сторін можуть змінитися, якщо вона побачить, що інша сторона серйозно кидає виклик статусу-кво", - йдеться в документі.

 

Наголошується, що Москва також не припинить військову, політичну та економічну кампанію проти України.

 

"Росія буде продовжувати свою військову, політичну та економічну кампанію проти дестабілізації України, щоб придушити і, де можливо, розгорнути зусилля Києва, спрямовані на інтеграцію в ЄС і посилення зв'язків з НАТО", - йдеться у доповіді.

 

У свою чергу, Київ, найімовірніше, не відновить контроль над територіями на сході України у 2018 році.

 

"Київ буде продовжувати чинити опір будь-яким поступкам, яких вимагає Москва, але майже напевно не відновить в 2018 році контроль над районами на сході України, які зараз контролюються Росією", - додається у документі.

 

Нагадаємо, 13 лютого Директор Національної розвідки Сполучених Штатів Америки Ден Коутс заявив, що загострення політичних протистоянь української влади можуть призвести до дострокових виборів.

 

Додамо, 13 лютого глава Національної розвідки США Дена Коутса заявив, що Росія може провести нові кібероперації проти України в 2018 році.

 

Як повідомлялося 7 лютого, російські хакери отримали доступ до даних великих компаній, які співпрацюють з Міністерством оборони США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.