НОВИНИ

Нацрозвідка США заявила про можливість дострокових виборів в Україні

Зазначається, що лідери опозиційного руху скористаються невдоволенням українського населення напередодні виборів 2019 року.

Директор Національної розвідки Сполучених Штатів Америки Ден Коутс заявив, що загострення політичних протистоянь української влади можуть призвести до дострокових виборів. Про це йдеться у доповіді "Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США".

 

Зазначається, що незадоволення українців через повільне прийняття реформ та підвищення рівня корупції можуть спричинити дострокові вибори в країні.

 

 

"Незадоволення населення темпом реформ, погіршення стандартів життя, думка про те, що корупція посилюється та загострення політичних протистоянь напередодні запланованих президентських та законодавчих виборів у 2019-му можуть призвести до дочасних виборів", - йдеться у документі.

 

Читайте також: Опитування показало готовність українців вийти на акції протесту

 

Наголошується, що лідери опозиційного руху скористаються невдоволенням українського населення.

 

 

"Лідери опозиції спробують скористатись незадоволенням населення, щоб послабити президента України Петра Порошенка та правлячу коаліцію напередодні виборів 2019 року", - йдеться у доповіді.

 

Нагадаємо, 13 лютого глава Національної розвідки США Дена Коутса заявив, що Росія може провести нові кібероперації проти України в 2018 році.

 

Як повідомлялося 7 лютого, російські хакери отримали доступ до даних великих компаній, які співпрацюють з Міністерством оборони США.