НОВИНИ

Князєв назвав найбільш проблемні регіони України за кількістю правопорушень

за словами голови Нацполіції, найбільш проблемні регіони за кількістю правопорушень — Дніпро, Харків, Запоріжжя і Одеса.

Голова Національної поліції Сергій Князєв заявив, що Дніпро, Харків, Запоріжжя і Одеса — чотири найбільш проблемних міста України за кількістю правопорушень. Про це він сказав в інтерв'ю Gazeta.ua

 

"На це впливають економічні й соціальні чинники. Зокрема те, що це – промислові регіони. Але якщо взяти Харківщину, то Харків і область дуже відрізняються. Велика концентрація міського населення збільшує кількість злочинів. Йдемо в центр України, на захід. Чим далі, тим менше злочинів вчиняється. Це залежить скоріше не від правоохоронної системи, а від ментальності суспільства. Там люди в неділю ходять до церкви. І чим далі на захід - тим частіше. Якщо сімейні цінності переважають над іншими, то правопорушень менше", - пояснив він.

 

За його словами, найменший рівень злочинності – у Донецькій і Луганській областях, зауважив Князєв.

 

"У більшості випадків правопорушення виникають ситуативно: погано лежить - поцупив. Питання в іншому. На Донбасі дуже багато поліцейських, і правопорушникам некомфортно", - розповів він.

 

Читайте також: Князєв анонсував створення поліції превенції