НОВИНИ

ГПУ оголосила в розшук одного із керівників "Дельта Банку"

Прокуратура підозрює його в розтраті грошових коштів банку на суму понад мільярд гривень.

Генеральна прокуратура України оголосила в розшук одного із керівників "Дельта Банку" за підозрою у розтраті грошових коштів банку понад 1,1 млрд грн. Про це повідомила прес-служба ГПУ.

 

"У зв’язку з тим, що підозрюваний переховується від органів досудового розслідування, його оголошено у розшук. З метою забезпечення відшкодування завданих злочином збитків, під час досудового розслідування за клопотанням прокурора накладено арешт на рухоме та нерухоме майно, яке згідно отриманих відомостей в сукупності підстав є майном, що набуте злочинним шляхом або отримане за рахунок доходів від вчинення злочину". — йдеться у повідомленні.

 

За даними прокуратури, Печерським районним судом Києва розглядалися заяви представників осіб, на яких зареєстровано протиправно набуте майно, про скасування арешту.

 

"В ході розгляду цих заяв, прокурорами у кримінальному провадженні заявлено відвід слідчому судді з підстав прийняття ним раніше рішення про скасування дозволу на затримання підозрюваного у цьому кримінальному провадженні з метою його приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За результатами розгляду судом відмовлено у задоволенні заяв про відвід слідчого судді", — зазначили в ГПУ.

 

Як повідомлялось, у лютому 2017 року Департамент у сфері економіки Генеральної прокуратури України вручив підозру голові ради директорів Дельта Банку Олені Поповій та ще трьом особам за розкрадання 1,7 млрд грн коштів банку.