НОВИНИ

Трамп і Путін обговорили ситуацію на Близькому сході

Під час телефонної розмови президенти також обговорили врегулювання кризи навколо КНДР та авіакатастрофу пасажирського літака поблизу Москви.

Президенти США і Росії Дональд Трамп і Владімір Путін 12 лютого під час телефонної розмови обговорили ситуацію на Близькому сході, врегулювання кризи навколо Північної Кореї та авіакатастрофу пасажирського літака поблизу Москви. Про це йдеться в офіційному повідомленні речниці Білого дому Сари Сандерс.

 

"Президент Путін зазначив, що зустрічатиметься сьогодні ввечері з президентом Палестинської автономії Махмудом Аббасом, і президент Трамп зауважив, що зараз настав час працювати над досягненням угоди про тривалий мир", - наголошується в повідомленні.

 

Трамп і Путін також обговорили інші теми, відносно яких сторони мають спільне занепокоєння.

 

"Президент Трамп нагадав про важливість здійснити наступні кроки для забезпечення денуклеаризації Північної Кореї", — зазначили в цьому зв'язку в Білому домі.

 

Крім того, повідомляється, що глава Білого дому висловив співчуття російській стороні у зв'язку з авіакатастрофою рейсу 703 Саратовських авіаліній 11 лютого.

 

"Президент Трамп сказав, що Сполучені Штати готові допомогти російській владі з проведенням їхнього розслідування", - зауважили в адміністрації президента США.

 

Раніше президент Франції Еммануель Макрон провів телефонну розмову із президентом Росії Володимиром Путіним, під час якої обговорив війну на сході України.