НОВИНИ

Турчинов розповів, на скільки кілометрів просунулися на фронті ЗСУ в 2017 році

За словами секретаря РНБО, військові у зоні бойових дій на Донбасі у 2017-му році просунулися щонайменше на 10 кілометрів.

Збройні сили України у зоні бойових дій на Донбасі у 2017-му році просунулися щонайменше на 10 кілометрів і значно покращили свої позиції. Про це в інтерв’ю Громадському повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов.

 

"Про це приємно говорити, що і 2016-й, і 2017-й роки відрізнялися від минулих тим, що ми не віддали жодного метра своєї землі. Більше того, наші підрозділи по деяким напрямкам просунулись на 10 і більше кілометрів і покращивши свої позиції. Це факт", — зазначив Турчинов.

 

За словами секретаря Ради нацбезпеки, усі спроби змінити конфігурацію на лінії розмежування для бойовиків та російських військ "закінчились фіаско".

 

"Вони не змогли ні відбити жодний з населених пунктів, ні просунутись вперед. Навпаки, ще раз хочу підкреслити, наші військові покращили свої позиції, і сьогодні на окупованій території немає сил, які могли змінити ту лінію розмежування, яка сьогодні склалась", — сказав він.

 

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що на Донбасі було вбито 826 осіб з моменту підписання мінських домовленостей.

 

Зазначимо, що Організація Об'єднаних Націй опублікувала доповідь, згідно з якою для врегулювання ситуації на Донбасі необхідно 20 тисяч миротворців та чотири тисячі поліцейських. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.