НОВИНИ

Мінфін обговорив з МВФ подальше впровадження програми фонду

Під час зустрічі представники Мінфіну та експерти МВФ також обговорили реформу фіскальної служби та впровадження корпоративного управління в державних банках.

Представники міністерства фінансів України зустрілися з групою експертів Міжнародного валютного фонду та обговорили подальше впровадження програми фонду та реформи. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

 

На зустрічі були присутні міністр фінансів Олександр Данилюк, перший заступник міністра Оксана Маркарова та заступник міністра з питань європейської інтеграції Юрій Буца. Вони обговорили, зокрема, реформу фіскальної служби та впровадження корпоративного управління в державних банках.

 

"Для нас цей візит групи експертів МВФ є особливо важливим. Адже зараз саме той час, коли ми можемо використати можливість для того, щоб Україна могла просунутися далі у співпраці з Фондом та успішно виконати свої зобов'язання згідно з програмою", — наголосив Данилюк.

 

Нагадаємо, місія Міжнародного валютного фонду відвідувала Україну 12 лютого. Раніше голова представництва Міжнародного валютного фонду  в Україні Йоста Люнгман заявив, що ухвалення закону про Антикорупційний суд і виконання обіцянок щодо приведення цін на газ до ринкового рівня є основними умовами завершення четвертого перегляду програми розширеного фінансування МВФ та виділення траншу кредиту. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.