НОВИНИ

На території Польщі прийняли Саакашвілі — прикордонники

Зазначається, що екс-президента Грузії пропустили за процедурою реадмісії.

Екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі прийняли на території Польщі. Про це офіційно повідомила польська прикордонна служба.

 

Зазначається, що його пропустили за процедурою реадмісії — взаємного зобов'язання країн приймати своїх громадян, громадян третіх країн чи осіб без громадянства.

 

"Підставою для прийняття рішення було прийняття заяви про реадмісію, подане Національною міграційною службою України до Головнокомандувача Прикордонної служби. Беручи до уваги той факт, що Саакашвілі є чоловіком громадянина держави-члена Європейського Союзу, запит української сторони розглянули позитивно", — йдеться у повідомленні польського відомства.

 

Соратник Саакашвілі Давид Сакварелідзе повідомив, що політик зателефонував йому з Варшави.

Раніше у Державній прикордонній службі України повідомили, що екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі повернули до Польщі.

 

Як повідомлялося, 12 лютого в київському ресторані затримали екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. Згодом у ТСН.ua повідомили, що Саакашвілі депортують із України, а через деякий додали, що він уже вилетів до Польщі.

 

Нагадаємо, ввечері 10 вересня група народних депутатів і прихильників Міхеїла Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, підійшли до пункту пропуску "Шегині", зробили "коридор" і провели політика на українську територію. Крім того, під час прориву екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі на кордоні кілька поліцейських і прикордонників отримали тілесні ушкодження. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом потрапляння на територію України Саакашвілі з його прихильниками.