НОВИНИ

Незалежні розслідувачі назвали імена бійців "Вагнера", які загинули внаслідок авіаударів США в Сирії

Крім того, за даними CIT, деякі з них, ймовірно, раніше воювали на боці бойовиків на Донбасі.

Міжнародне агентство з розслідувань Conflict Intelligence Team (CIT) назвало імена росіян з нелегальної приватної  військової компанії "Вагнер", які загинули 7 лютого внаслідок авіаудару міжнародної коаліції на чолі із США в Сирії. Про це CIT повідомляє в понеділок, 12 лютого, у Facebook.

 

За даними CIT, серед російських найманців у Сирії були – Алєксєй Ладигін з Рязані, Владімір Логінов з Хабаровська, Станіслав Матвєєв та Ігор Косотуров з міста Азбест. Крім того, повідомляється, що Ладигін і Косотуров, ймовірно, раніше воювали на боці бойовиків на Донбасі. 

 

 

Нагадаємо, 8 лютого  міжнародна коаліція під керівництвом Сполучених Штатів у Сирії завдала авіаудару внаслідок якого загинули понад 100 бійців війська Асада. Зазначається, що з боку коаліції поранень та втрат не було. Зокрема, в наступі на Сили демократичної Сирії (SDF) брали участь близько 500 осіб, які підтримувались артилерією, танками, ракетними системами та мінометами. Сили Асада найімовірніше намагалися захопити нафтові родовища у Хушамі, які були основним джерелом доходів Ісламської держави з 2014 по 2017 рік.