НОВИНИ

У Латвії заявили, що російська техніка біля кордонів є частиною інформаційної війни

Командувач ЗС Латвії запевнив, що це не становить серйозної загрози для безпеки країни.

Командувач Національних збройних сил Латвії Леонід Калниньш в ефірі телеканалу LNT заявив, що переміщення військової техніки Росії біля кордонів Латвії, а також розміщення ракет "Іскандер" в Калінінградській області потрібно сприймати як інформаційну війну.

 

За його словами, це не є серйозною загрозою безпеці Латвії.

 

"Ми повинні мати на увазі головний висновок - поруч з нами знаходиться сусід, який інтенсивно розвиває свої збройні сили. Але переміщення цієї військової техніки уздовж наших кордонів, а також розміщення ракет "Іскандер" в Калінінградській області необхідно сприймати більше як інформаційну війну, а не як дуже серйозну загрозу безпеці Латвії " –  зауважив очільник.

 

Зокрема, міністр оборони Латвії Раймонд Берґманіс в інтерв'ю телевізійної програми " Rīta panorāmai"  підтвердив, що дії Росії носять тривожний характер, але вони пов'язані з діяльністю, яку російська сторона здійснює  достатньо давно.

 

Голова Міноборони Латвіїї вважає, що переміщення російської техніки не є відповіддю на посилення оборони в Латвії.

 

 

"Наші кроки - це реакція на їх дії, а не навпаки", - додав міністр.

 

Крім того, найближчим часом будуть отримані протиповітряні комплекси Stinger та додаткові радари.

 

Нагадаємо, 7 лютого стало відомо, що латвійський громадянин, затриманий Поліцією безпеки Латвії, підозрюється в тому, що за завданням російських спецслужб збирав інформацію про військові об'єкти і про ситуацію в латвійсько-російській прикордонній зоні.

 

Як повідомлялось, у січні Канада направила до Латвії 450 військових, які виконуватимуть завдання із оборони східного флангу НАТО в рамках операції REASSURANCE.

 

Зазначимо, 9 січня Збройні сили Латвії повідомили, що впродовж найближчих п'яти років планують облаштувати у Латгалії, неподалік від кордону РФ, військову базу в Лузнаві та полігон у Мєжа Мацкевічі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.