НОВИНИ

У окупованому Криму ФСБ затримала українця за підозрою в "шпигунстві"

Крім того, у відомстві заявили, що проти громадянина України вже відкрили кримінальне провадження.

У окупованому Криму Федеральна служба безпеки РФ 11 лютого затримала українця Костянтина Давиденка. Про це в понеділок, 12 лютого, повідомляє прес-служба ФСБ.

 

Згідно з повідомленням, Давиденка підозрюють у нібито "шпигунстві" на користь українських спецслужб.

 

"11 лютого 2018 року Федеральною службою безпеки Російської Федерації у м. Сімферополь затримано громадянина України Давиденка Костянтина Олександровича. Зазначена особа цілеспрямовано збирала і передавала спецслужбам України відомості про діяльність частин і з'єднань Федеральної служби військ національної гвардії Російської Федерації і стосовно співробітників Федеральної служби безпеки", – йдеться в заяві відомства.

 

Крім того, у ФСБ додали, що вже відкрили кримінальне провадження за ст. 276 КК Росії (шпигунство).

 

Як повідомлялося 10 січня, на пункті пропуску Армянськ російські прикордонники затримали українця, який намагався потрапити на територію окупованого Криму. Зазначалося, що затриманий надав паспорт громадянина України, проте прикордонники встановили, що документ має ознаки підробки.

 

Нагадаємо, у грудні в окупованому Криму російські прикордонники затримали двох українців на пункті пропуску Армянськ. Зазначалося, що затримані перебували у федеральному розшуку: один нібито за незаконне придбання, зберігання, перевезення, виготовлення, переробку наркотичних засобів у великій кількості, другий начебто за використання рабської праці, що спричинило тяжкі наслідки.