НОВИНИ

У США повідомили про готовність провести переговори з КНДР

Водночас Пенс наголосив, що тиск на країну триватиме, допоки Пхеньян не відмовиться від ядерної програми.

Віце-президент США Майкл Пенс заявив, що Вашингтон готовий провести переговори з Північною Кореєю. Про це пише The Washington Post.

 

Водночас Пенс наголосив, що тиск на КНДР триватиме, допоки країна не відмовиться від ядерної програми. За його словами, нова стратегія США "передбачає максимальний тиск і взаємодію в той же час".

 

 

"Суть в тому, що тиск не буде послаблюватися, поки КНДР насправді не робитиме того, що, на думку альянсу, є істотним кроком до зменшення ядерної потужності. Кампанія максимального тиску буде тривати і посилюватися. Але якщо КНДР хоче говорити, ми поговоримо", – зазначив віце-президент США.

 

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН 22 грудня 2017 року схвалила резолюцію, ініційовану США, яка посилює санкції проти Північної Кореї через тривалу провокаційну поведінку КНДР у регіоні. Документ був прийнятий одностайним голосуванням.

 

Згодом Китай припинив експортувати до Північної Кореї (КНДР) бензин, реактивне паливо, дизельне паливо та мазут. 

 

Також Міністерство фінансів США оголосило про розширення санкцій проти КНДР, включивши до списку двох північнокорейських чиновників за їх роль у розробці балістичних ракет.