НОВИНИ

Авіакатастрофа в Підмосков'ї. У Росія завершили рятувальну операцію, усі пасажири загинули

Зазначається, що основну частину пошукової операції можуть завершити протягом семи днів.

У Міністерстві надзвичайних ситуацій РФ заявили, що всі люди, які перебували на борту літака АН-148, що розбився 11 лютого в Підмосков'ї, загинули. Про це повідомляє російський Інтерфакс.

 

"Рятувальні роботи завершені. Ми констатуємо, що 71 особа, яка перебувала на борту, загинула. Щирі співчуття рідним і близьким", – йдеться в повідомленні.

 

Так, рятувальна операція на місці катастрофи перейшла в стадію пошукової. Зазначається, що основну її частину можуть завершити протягом семи днів.

 

"Багато часу потрібно через велике розкидування уламків, важкий сніг і рельєф місцевості", – наголошується в повідомленні.

 

Нагадаємо, 11 лютого в Росії розбився пасажирський літак Ан-148 "Саратівських авіаліній", який виконував рейс з Москви в місто Орськ (Оренбурзька область). Ан-148 вилетів з московського аеропорту "Домодєдово", однак уже за декілька хвилин зник з екранів радарів.

 

На борту перебувала 71 особа – 65 пасажирів і шість членів екіпажу. За попередньою інформацією, шансів вижити у них не було. Слідчий комітет РФ уже порушив кримінальну справу за ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу РФ "Порушення правил безпеки руху та експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності до смерті двох або більше осіб". Серед версій причин катастрофи: технічна несправність, помилка екіпажу та несприятливі погодні умови.