НОВИНИ

Авіакатастрофа в РФ. На уламках Ан-148 не виявили слідів вибухівки

Пошуки другого самописця тривають.

Фахівці науково-дослідного інституту ФСБ Росії не виявили слідів вибухівки на уламках літака Ан-148, що зазнав катастрофи в Підмосков'ї. Про це повідомляють російські ЗМІ.

 

Згідно з повідомленням, виявлений на місці аварії бортовий самописець перебуває в задовільному стані. За даними джерела в оперативному штабі, слідів термічного впливу на ньому не зафіксовано. Його вже передали фахівцям для розшифровування. Пошуки другого самописця тривають.

 

У Саратовській транспортній прокуратурі повідомили, що літак Ан-148 мав сертифікат льотної придатності терміном до 1 червня 2018 року. Цей сертифікат був виданий 2 червня 2016 року.

 

Також повідомляється, що двоє техніків, які оглядали Ан-148 "Саратовських авіаліній", перебували на його борту в момент катастрофи. У транспортній прокуратурі пояснили, що літак оглядається кожні два дні, і востаннє пройшов огляд в порядку оперативного технічного обслуговування в Пензі в суботу, 10 лютого.

 

 

Нагадаємо, 11 лютого в Росії розбився пасажирський літак Ан-148 "Саратівських авіаліній", який виконував рейс з Москви в місто Орськ (Оренбурзька область). Ан-148 вилетів з московського аеропорту "Домодєдово", однак уже за декілька хвилин зник з екранів радарів.

 

На борту перебувала 71 особа – 65 пасажирів і шість членів екіпажу. За попередньою інформацією, шансів вижити у них не було. Слідчий комітет РФ уже порушив кримінальну справу за ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу РФ "Порушення правил безпеки руху та експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності до смерті двох або більше осіб". Серед версій причин катастрофи: технічна несправність, помилка екіпажу та несприятливі погодні умови.