НОВИНИ

Американський безпілотник здійснив розвідувальний політ над Донбасом і Кримом

БПЛА перебував на висоті більше 15 тис. метрів.

Стратегічний дрон американських Військово-повітряних сил RQ-4B 11 лютого 2018 року здійснив розвідку вздовж лінії розмежування в Донбасі, біля узбережжя анексованого Криму та Краснодарського краю Росії. Про це свідчать моніторингові дані західних авіаційних ресурсів.

 

Зазначається, що безпілотник більше чотирьох годин розвідував обстановку вздовж лінії розмежування на Донбасі, перебуваючи в повітряному просторі, підконтрольному владі України.

 

Близько 12:00, за даними авіаресурсів, дрон попрямував у бік Чорного моря і зробив не менше чотирьох прольотів від найзахіднішої точки півострова вздовж його південно-західного й південного узбережжя, а також Краснодарського краю РФ аж до Сочі. При цьому, як повідомляється, американський безпілотник перебував на висоті більше 15 тис. метрів, а політ проходив на швидкості близько 600 км/год.
 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американські безпілотники цьогоріч кілька разів здійснювали обліт лінії протистояння з Росією. Востаннє 24 січня стратегічний безпілотник ВПС США RQ-4B Global Hawk здійснив багатогодинний розвідувальний політ уздовж лінії розмежування на Донбасі.

 

Також 7 січня над Україною зафіксували політ безпілотника США. Так, борт UAVGH000 пролетів над територією Вінницької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Одеської областей, а також над зоною антитерористичної операції (АТО) - Донецькою і Луганською областями.

 

Крім того, 9 січня американський розвідувальний безпілотник RQ-4 Global Hawk здійснив обліт української території, окупованої Росією.