НОВИНИ

У МЗС повідомили, що українців не було на борту літака, який розбився у Підмосков'ї

У МЗС послалися на попередню інформацію консула.

Громадян України не було на борту пасажирського літака Ан-148, який зазнав катастрофи в Підмосков'ї. Про це повідомив офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

 

«За попередньою інформацією консула, громадян України не було на борту літака Ан-148, що зазнав катастрофи в Підмосков'ї», - йдеться у повідомленні.

 

 

Нагадаємо, 11 лютого в Росії розбився пасажирський літак Ан-148 "Саратівських авіаліній", який виконував рейс з Москви в місто Орськ (Оренбурзька область). Ан-148 вилетів з московського аеропорту "Домодєдово", однак уже за декілька хвилин зник з екранів радарів.

 

На борту перебувала 71 особа – 65 пасажирів і шість членів екіпажу. За попередньою інформацією, шансів вижити у них не було. Слідчий комітет РФ уже порушив кримінальну справу за ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу РФ "Порушення правил безпеки руху та експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності до смерті двох або більше осіб". Серед версій причин катастрофи: технічна несправність, помилка екіпажу та несприятливі погодні умови.