НОВИНИ

Розвідка повідомила, що бойовики відпрацьовують ведення наступального бою на Донбасі

Зазначається, що в ОРЛО окупанти проводили заходи бойової підготовки зі стрільбою артилерійських й танкових підрозділів.

На Донбасі незаконні збройні формування проводять навчання з бойовою стрільбою в межах зони безпеки. Про це в неділю, 11 лютого, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, передає медіа РНБО.

 

"Противник продовжує порушувати Мінські домовленості в частині, що стосується заборони проведення навчань з бойовою стрільбою у межах зони безпеки (рішення Тристоронньої контактної групи від 3 березня 2016 року) та відведення важкого озброєння від лінії розмежування", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, розвідка встановила, що в районі населеного пункту Алмазна підрозділами окремого мотострілецького полку зі складу так званого 2 армійського корпусу (АК) російсько-окупаційних військ проводились навчання з бойовими стрільбами зі стрілецької зброї.

 

Крім того, у районі Мирного, Успенки та Круглика (Луганської області) зазначений так званий 2 АК проводив заходи бойової підготовки зі стрільбою артилерійських й танкових підрозділів, а також відпрацьовував елементи ведення наступального бою та водіння бойових машин.

 

Нагадаємо, 5 лютого Головне управління розвідки Міноборони повідомило, що Збройні сили РФ проводять відбір офіцерів для ротації в з’єднаннях і частинах так званих 1 та 2 армійських корпусів (АК) російських окупаційних військ.