НОВИНИ

Мей анонсувала оприлюднення плану щодо виходу Британії з ЄС

Крім того, промови під час кампанії "дорогою до Brexit" мають виголосити кілька міністрів.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що протягом наступних трьох тижнів представить план про вихід країни з Європейського Союзу. Про це в неділю, 11 лютого, повідомляє BBC.

 

"Тереза Мей планує виголосити важливу промову протягом наступних трьох тижнів, у якій окреслить майбутнє бачення відносин між Великою Британією та ЄС", – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що перед цим, кілька міністрів також мають виголосити промови під час кампанії, яку в офісі британського прем'єра назвали "дорогою до Brexit". У промовах, зокрема, йтиметься про безпеку, права працівників, торгівлю та передачу влади.

 

Як повідомлялося, 29 січня країни-члени ЄС погодили основні позиції на переговорах про перехідний період після виходу Великої Британії з ЄС. 

 

Раніше Нижня палата британського парламенту підтримала урядовий законопроект про вихід Великої Британії з Євросоюзу. 

 

Нагадаємо, 13 грудня 2017 року Європарламент проголосував за початок другого етапу переговорів щодо виходу Великої Британії з Європейського союзу. Уряд Великої Британії заявив, що планує законодавчо оформити точний час виходу країни з Європейського Союзу. Вихід королівства з ЄС має відбутися 29 березня 2019 року о 23:00 за лондонським часом.

 

Додамо, під час референдуму 24 червня 2016 року 51,9% британців проголосували за вихід Великої Британії з ЄС (Brexit). При цьому 62% Шотландців висловилися за збереження британського членства в ЄС, а 32% виступили за Brexit. ​Правляча в регіоні Національна партія закликала до проведення окремого референдуму, якщо позиція Шотландії буде прогнорірована під час переговорів з Брюсселем щодо Brexit.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.