НОВИНИ

Втручання у вибори США. Трамп заблокував публікацію секретного меморандуму демократів

Президент США не дозволив опублікувати меморандум, що стосується розслідування можливого втручання Москви в американські вибори.

Президент США Дональд Трамп не дозволив опублікувати меморандум демократів, що стосується розслідування можливого втручання Москви в американські вибори 2016 року. Про це повідомляє DW.

 

Головний юрист Білого дому Дона Макгана направив 9 лютого до комітету Палати представників лист у якому написав, що Трамп не може дозволити публікувати відповідний документ, оскільки він містить багато секретних деталей.

 

У той же час у зв'язку з великим суспільним інтересом президент розпорядився, щоб міністерство юстиції надало підтримку, якщо комітет з спецслужбам знову побажає переробити меморандум.

 

Як повідомлялося 2 лютого, республіканці палати представників США оприлюднили секретну доповідь, у якій звинувачуються найвищі посадові особи ФБР та Міністерства юстиції в упередженості на ранніх стадіях розслідування про зв'язки команди Трампа з Росією та втручання у вибори. 

 

Нагадаємо, наприкінці січня стало відомо, що в розпорядженні ФБР, яке веде розслідування щодо можливої змови команди Дональда Трампа з росіянами, опинилося ще одне досьє, де наводяться деякі факти з документа колишнього британського шпигуна Крістофера Стіла.

 

Крім того, на початку січня відразу кілька американських видань з посиланням на неназваних чиновників повідомили, що минулого тижня розвідка передала Трампу короткий звіт непідтверджених і компрометуючих матеріалів про нього, які ніби збирали спецслужби Росії.

 

Медіа одразу розпочали бурхливу дискусію щодо цього матеріалу, який став випробуванням журналістських стандартів. Тим часом, Трамп прокоментував поширену в ЗМІ інформацію про наявність компромату у спецслужб РФ, запевнивши, що Росія ніколи не намагалася використовувати будь-які важелі впливу на нього.

 

Трамп додав, що інформацію про компромат від спецслужб РФ поширили "хворі"опоненти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.