НОВИНИ

У США ввели санкції проти осіб і компаній, які підтримували ІДІЛ

Міністерство фінансів країни повідомило про запровадження санкцій щодо трьох осіб і трьох компаній на Філіппінах, в Туреччині та Сомалі.

Міністерство фінансів США у п’ятницю, 9 лютого, оголосило про введення санкцій проти трьох фізичних осіб та трьох компаній за підтримку бойовиків "Ісламської держави". Про це повідомляє Reuters.

 

Санкції стосуються трьох осіб і трьох компаній на Філіппінах, в Туреччині та Сомалі. Зокрема, Мінфін США наклав санкції на Абдулпатту Ескалона Абубакара за фінансову та матеріальну підтримку "Ісламської держави" та її мережі на Філіппінах.

 

Також обмеження запровадили проти Юнуса Емре Сакар'ї та його турецької фірми Profesyoneller Elektronik за закупівлю деталей для безпілотників ІДІЛ.

 

Під санкції потрапив Мухаммед Міре Алі Юсуф та його фірми Liibaan Trading і Al Mutafaq за підтримку "Ісламської держави" в Сомалі.

 

Як повідомлялось, наприкінці січня Офіс з питань контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США розширив список осіб, причетних до терористичної діяльності, щодо яких застосовуються санкції. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.