НОВИНИ

НАЗК розпочало перевірку ще 12 декларацій

Наголошується, що перевірку здійснюватимуть 60 календарних днів.

Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про проведення повної перевірки 12 декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 - 2016 роки та декларації перед звільненням за три місяці 2017 року. Про це в п'ятницю, 9 лютого, повідомляє прес-служба антикорупційного відомства.

 

"Проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка була отримана від фізичних чи юридичних осіб, державних органів влади в листах, зверненнях чи скаргах, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, котрі стосувались конкретного суб’єкта декларування та містили фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені", – йдеться в повідомленні.

 

Суб’єкти декларування, щодо яких розпочнуть перевірку:

 

Коритін Денис Сергійович, прокурор прокуратури Московського району м.Харкова, за 2016 рік.

 

Мельничук Роман Васильович, старший оперуповноважений Чернівецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області, за 2015 рік.

 

Михалік Олександр Ігорович, заступник керівника Ізюмської місцевої прокуратури Харківської області, за 2015 та 2016 роки.

 

Палій Інна Петрівна, завідувач навчально-організаційного сектору Державного підприємства "Інститут підготовки кадрів промисловості", за 2016 рік.

 

Пастух Ігор Олександрович, начальник Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, за 2016 рік.

 

Поліщук Василь Кіндратович, голова Калинівської районної ради Вінницької області, за 2016 рік.

 

Саприкіна Ірина Валентинівна, заступник голови Київського апеляційного адміністративного суду, за 2015 та 2016 роки.

 

Скрипа Ромео Титусович, депутат Чернівецької міської ради, за 2016 рік.

 

Слободянюк Віктор Миколайович, голова Козятинської районної ради Вінницької області, за 2016 рік.

 

Чепурко Олексій Григорович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів виконавчого комітету Полтавської міської ради, за 2015 та 2016 роки, а також за період з 01 січня по 24 березня 2017 року (перед звільненням).

 

Швалюк Михайло Віталійович, заступник начальника відділу Управління карного розшуку ГУНП у м.Києві, за 2015 та 2016 роки.

 

Яшкін Володимир Васильович, заступник начальника управління з питань реформування, розвитку і експлуатації житлового фонду та інженерної інфраструктури Управління житлово-комунального господарства Первомайської міської ради Миколаївської області, за 2016 рік.

 

Наголошується, що перевірка зазначених декларацій триватиме 60 календарних днів. Водночас у НАЗК ухвалили рішення про подовження терміну повної перевірки декларацій шести суб’єктів декларування на додаткові 30 календарних днів.

 

Нагадаємо, 26 січня Національне агентство з питань запобігання корупції анонсувало повну перевірку 14 декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 - 2016 роки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.