НОВИНИ

Хабар детективу НАБУ. За депутата Одеської ОДА внесли заставу

За Бабенка внесли два мільйони гривень.

Адвокат Михайло Коротюк повідомив, що за депутата Одеської обладміністрації Олега Бабенка, якого підозрюють у пропозиції хабара в 500 тис. доларів детективу Національного антикорупційного бюро України, внесли два мільйони гривень застави. Про це в п'ятницю, 9 лютого, пише РБК-Україна.

 

"За Олега Бабенка внесли заставу в два мільйони гривень", – зазначив.  

 

Водночас депутат Одеської ОДА заперечив повідомлення про те, що він пропонував хабар представникам НАБУ, назвавши їх "вигадкою і провокацією".

 

Як повідомлялося, 31 січня в Києві Печерський райсуд обрав запобіжний захід у вигляді застави для депутата Одеської обладміністрації Олега Бабенка.

 

Раніше Генеральна прокуратура звернулася до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту з альтернативою застави для Олега Бабенка.

 

Нагадаємо, детективи НАБУ спільно з працівниками ГПУ 12 січня повідомили про підозру чинному депутату Одеської обласної ради та його ймовірному спільникові за пропозицію хабара в розмірі 500 тис. доларів працівникові НАБУ. Хабар пропонували в обмін на зняття арешту з рахунків приватного товариства, задіяного в корупційній схемі із заволодінням бюджетними коштами в Одесі. Йдеться про гроші, отриманих від продажу будівлі мерії за завищеними цінами.

 

Згодом ЗМІ повідомили, що депутатом виявився Олег Бабенко з фракції "Блоку Петра Порошенка". Крім того, ГПУ встановила, що посередником між детективом НАБУ та депутатом виявився агент Бюро Євген Шевченко.