НОВИНИ

Компанія з Данії подала скарги до ВРП на двох суддів із Одеси

Тепер Вища рада має вирішити чи діяли судді неналежним чином при ухваленні рішення щодо накладання арешту на будівлю данської фірми.

Данська компанія "БIIР" подала скарги до Вищої ради правосуддя України на двох суддів Приморського районного суду Одеси Анатолія Деруса та Дмитра Осііка, яких фірма звинувачує в безпідставному накладенні арешту на будівлю компанії в Одесі. Про це повідомляє прес-служба "БIIР".

 

Так, представники фірми подали обвинувачення 18 вересня та 28 жовтня 2017 року. Тепер ВРП має вирішити чи діяли зазначені судді неналежним чином при ухваленні рішення щодо накладання арешту на будівлю компанії.

 

"Скарга БIIР до Вищої ради юстиції стосовно двох одеських суддів стосується невиправданого рішення про арешт (пізніше скасований в апеляційному суді) законним чином придбаного майна БIIР", – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що будівлю фірма придбала 7 березня 2017 року. Однак через декілька днів двоє суддів Приморського районного суду Одеси винесли окремі рішення про накладення на неї арешту. Відповідні дії суддів пов'язані із заявою колишнього власника, який, за словами представників БIIР, втратив право застави на будинок на користь фінансової установи через несплату кредиту понад шість років тому.

 

У датській фірмі повідомили, що після накладання арешту, господарський суд Одеської області виніс рішення про витребування майна з власності БIIР, без будь-якої реституції, чи компенсації на користь колишніх власників, водночас скасовуючи залишкову заборгованість екс-власника за кредитом на суму 368 тис. дол. США. Згодом Апеляційний суд Одеської області скасував обидва арешти.

 

Крім того, у БIIР додали, що з жовтня 2017 року в Одеському апеляційному господарському суді відбуваються слухання по справі.

 

"Наступна дата слухання справи в Одеському апеляційному господарському суді відбудеться  27 лютого 2018 року", – йдеться в повідомленні.

 

Зазначимо, що данська фірма спеціалізується на проектуванні, інженерних розробках і консультаціях у сферах машинобудування, енергетики, зокрема відновлюваної.  

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.