НОВИНИ

В СБУ заявили, що криптовалюта є одним з основних механізмів фінансування бойовиків ОРДіЛО

Серед механізмів фінансування "Л/ДНР" також переказ грошей з використанням електронних платіжних систем, у тому числі заборонених для використання в Україні (Qiwi, Yandex).

В Службі безпеки України назвали основні механізми фінансування бойовиків "Л/ДНР" серед яких є переклад криптовалют на електронні гаманці невстановлених осіб. Про це повідомляє РБК-Україна.

 

За даними правоохоронців, для переправлення грошей, в основному використовується криптовалюта.

 

"Серед основних виявлених механізмів переправлення грошей у так званих ДНР і ЛНР є переклад криптовалют на електронні гаманці невстановлених представників так званих ЛНР і ДНР, переказ грошових коштів з використанням електронних платіжних систем, у тому числі заборонених для використання в Україні (Qiwi, Yandex) і т. д., переміщення через лінію розмежування грошових коштів поза митним контролем і з приховуванням від митного контролю ", — повідомили виданню в СБУ.

 

Як повідомлялось, працівники Служби безпеки України разом з Генеральною прокуратурою викрили механізм фінансування терористичних організацій "ЛНР/ДНР" через конвертацію криптовалют. Зазначається, що група громадян РФ та України організувала у Києві та Черкасах так звані "ферми" з вирощування криптовалют.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.