НОВИНИ

Сьогодні у книгарні "Є" відбудеться зустріч із Вольфом Дітріхом Гаймом

Тема розмови: "Придністровський конфлікт. Перспективи врегулювання у форматі ОБСЄ 5+2 та потенційний вплив на питання безпеки України".

Книгарня "Є" та журнал "Український тиждень" запрошують на розмову із Вольфом Дітріхом Гаймом на тему: "Придністровський конфлікт. Перспективи врегулювання у форматі ОБСЄ 5+2 та потенційний вплив на питання безпеки України".

 

 

Захід відбудеться у п'ятницю, 9 лютого. Початок – о 18:00. Пряму трансляцію зустрічі можна буде подивитися на нашому сайті.

 

Під час зустрічі Вольф Дітріх Гайм розповість про досвід перемовин між Молдовою та Придністров’ям, в які він впродовж 2017 року був включений як спеціальний представник діючого голови ОБСЄ з питань придністровського урегулювання. Також він розкаже про формат "5+2" і чи було його достатньо для конструктивного діалогу, орієнтованого на конкретні результати.

 

Вольф Дітріх Гайм є спеціальним представником діючого голови ОБСЄ з питань придністровського урегулювання упродовж 2017 року, посол Австрії в Україні з 2010 по 2015 роки, заступник генерального інспектора та виконуючий обов’язки генерального інспектора міністерства іноземних справ з 2006 по 2010 роки. Був заступником голови посольства Австрії у Фінляндії з 2001 по 2003 роки та заступником виконавчого секретаря Австрійського представництва в Раді Європейського союзу в 2006 році.

 

Адреса Книгарні "Є":
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. "Золоті ворота"
Телефон: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

 

Генеральний інформаційний партнер – журнал «Український тиждень».