НОВИНИ

Президент Австрії заявив, що не ініціюватиме скасування санкцій проти РФ

За словами Ван дер Беллена, без зміни ситуації в Криму та на Донбасі немає потреби переглядати чинні обмеження щодо Росії.

Австрійський президент Александер Ван дер Беллен заявив, що не планує ініціювати перегляд чи послаблення санкцій Євросоюзу проти РФ. Про це він сказав 8 лютого на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенком у Відні.

 

За його словами, без зміни ситуації в Криму та на Донбасі немає потреби переглядати чинні обмеження щодо РФ.

 

Крім того, Ван дер Беллен назвав санкції "необхідним заходом" попри економічні втрати для Австрії. Він також додав, що Відень не був ініціатором політики обмежувальних заходів ЄС проти Росії і не висуватиме ініціатив задля їхнього скасування.

 

Водночас Ван дер Беллен наголосив на важливості виконання мінських домовленостей у повному обсязі. Він зазначив, що Відень прагне, щоб на Донбасі "якнайшвидше" запанував мир.

 

Як повідомлялося 9 січня, глава Міністерства закордонних справ Австрії Карін Кнайссль заявила, що економічні обмеження проти РФ виявилися безрезультатними. Водночас міністр не стала уточнювати, чи буде Австрія голосувати проти продовження санкцій.