НОВИНИ

Twitter повідомив про втручання Росії в Brexit

Водночас у компанії Youtube заявили, що не виявили ознак російського втручання в референдум про вихід Британії з ЄС.

Компанія Twitter виявила 49 акаунтів, пов'язаних із російським "Агентством інтернет-досліджень", з яких під час референдуму в Великій Британії про вихід із Євросоюзу опублікували близько 1000 постів про "Brexit". Про це компанія повідомила 8 лютого, у відповідь на запит комітету з цифрових технологій, культури, ЗМІ та спорту Палати громад британського парламенту.

 

"З цих профілів були опубліковані 942 твіти про "Brexit", які згодом були поширені іншими користувачами 461 раз та отримали 637 схвальних реакцій", – йдеться в повідомленні.

 

На зустрічі з британськими законодавцями у Вашингтоні Нік Піклс, що відповідає за стратегію розвитку компанії Twitter у Британії, наголосив, що ці числа відповідають 0,005% від загальної кількості акаунтів, які публікували інформацію на тему референдуму в Британії, а також – 0, 02% від загальної кількості твітів про плебісцит.

 

"Це дуже низький рівень участі. Ми знайшли мало ознак зв'язку з джерелами в Росії", – зазнчили в Twitter.

 

Водночас глава відділу відносин з громадськістю Youtube Джуніпер Даунс повідомила, що компанія не виявила ознак російського втручання в референдум про вихід Великої Британії з ЄС. 

 

Нагадаємо, у жовтні парламентський комітет з питань цифрових технологій, медіа та спорту Великої Британії надіслав лист засновнику Facebook Марку Цукербергу із запитом щодо можливого втручання Росії в референдум по Brexit.