НОВИНИ

У МЗС закликали РФ негайно допустити лікарів до арештованого Гриба

Також у міністерстві закликали міжнародних партнерів посилити дипломатичний тиск на Росію.

Міністерство закордонних справ України закликало Росію негайно допустити українських або іноземних лікарів до арештованого в РФ Павла Гриба для оцінки стану його здоров’я та надання необхідних медичних рекомендацій. Про це повідомляє прес-служба МЗС. 

 

"Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку з черговою відмовою Російської Федерації допустити українських лікарів до незаконно утримуваного в Росії Павла Гриба, а також ігноруванням численних звернень Генерального консульства України в Ростові-на-Дону з приводу отримання актуальної інформації про стан його здоров'я", — йдеться у коментарі МЗС.

 

Також у відомстві закликали міжнародних партнерів посилити дипломатичний тиск на Російську Фдерацію і виступити на захист життя, безпеки та прав громадян України, які незаконно утримуються на території Росії.

 

Раніше батько арештованого українця Ігор Гриб повідомив, що його син постійно скаржиться на біль у шлунку та животі, але ніхто не може надати йому необхідну медичну допомогу

 

Нагадаємо, 28 серпня колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни. Опісля МЗС заявило, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі. Раніше Росія звинуватила затриманого українця Павла Гриба в підготовці теракту в школі.

 

7 листопада у Росії Краснодарський крайовий суд залишив під вартою українця Павла Гриба, якого звинувачують в тероризмі. 15 грудня в Росії суд міста Краснодар продовжив арешт викраденого спецслужбами РФ українця Павла Гриба до 4 березня. 1 лютого відбулось засідання Краснодарського крайового суду з розгляду апеляції на запобіжний спосіб утримання Павла Гриба.